Sklep online

Akcesoria BHP

Akcesoria BHP

Szeroki asortyment produktów BHP i ogólnego użycia

Strona główna / Akcesoria BHP

Akcesoria zapewniających bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo podczas pracy to podstawia. Najczęściej, zapewnienie pracownikowi odpowiedniej ochrony, w tym również odzieży i niezbędnych akcesoriów, leży po stronie pracodawcy.

Szczególnie ważne jest pamiętanie o tego typu asortymencie w miejscach, gdzie zachodzi wysokie ryzyko obrażeń, oparzeń, wybuchu czy porażenia. Wielu z niebiezpieczeństw nie widać gołym okiem, a skutków ubocznych braku odpowiedniej ochrony nie widać odrazu. Nie oznacza to jednak, że takowa nie jest niezbędna.

 

Zdarza się, że wystarczający będzie podstawowy środek ochronny, taki jak kamizelka odblaskowa lub odzież ostrzegawcza zwiększająca widoczność pracowników. W innych przypadkach koniecznością będzie stosowanie specjalistycznej odzieży multi-funkcyjnej.

W naszej ofercie znajduje się m.in. odzież robocza, rękawice ochronne, obuwie bezpieczne, a także akcesoria spawalnicze, do ochrony ciała, głowy, słuchu, dróg oddechowych. Nowością jest również asortyment środków czystości oraz wysokiej jakości ręczniki kąpielowe.

01. Ochrona głowy, słuchu i dróg oddechowych

02. Ręczniki kąpielowe

03. Chemia, higiena, czystość

04. Czyściwo przemysłowe

⯇ Zobacz także: Odzież robocza, Rękawice ochronne, Obuwie bezpieczne, Rękawice Goat, Ubranie spawalnicze