Sklep online
Europol to |

Obsługujemy klientów z niemal wszystkich dziedzin i kategorii działalności – od przemysłu ciężkiego po drobnych wykonawców i amatorów

Nasza oferta

Jesteśmy w branży od 2005 roku

Producent odzieży ochronnej BHP, rękawic roboczych oraz innych artykułów BHP. Firma zaczęła swoją działalność w 2005 roku. Od tamtej pory prężnie się rozwija poszerzając swoją ofertę, a także tworząc nowe miejsca pracy.

Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom, oferując Państwu wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. Wykonanie naszych produktów jest na najwyższym poziomie, o czym świadczą liczne certyfikaty i atesty.

Produkowane przez nas produkty używane są przez pracowników firm z wielu gałęzi przemysłu produkcyjnego, transportowego, wydobywczego, mechanicznego. Liczba firm, z którymi współpracujemy stale rośnie, podobnie jak liczba pozytywnych opinii od dotychczasowych konrahentów.

Dbamy indywidualnie o każde zamówienie i z uwagą pilnujemy każdego etapu produkcji naszych wyrobów. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Założenie firmy
+
Produktów
+
Pracowników
+
Klientów

Posiadamy wysoko wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych, którzy zapewniają profesjonalną, kompleksową obsługę przedsiębiorstw z branży budowlanej, chemicznej, hutniczej, elektrycznej, spawalniczej, transportowej, spożywczej, medycznej, wydobywczej, farmaceutycznej, kolejowej, lotniczej oraz wielu innych. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i wyzwania, zapewniając naszym kontrahentom obsługę na najwyższym poziomie.

Co oferujemy

Firma Europol to głównie producent odzieży ochronnej, rękawic roboczych oraz artykułów BHP. Oprócz bogatej oferty rękawic i odzieży, oferujemy również czyściwo przemysłowe z materiałów takich, jak bawełna, flanela czy frotte. Nasz katalog produktów uzupełniają również środki do ochrony dróg oddechowych, głowy, oczu i słuchu, jak np. maski i filtry przeciwpyłowe, nauszniki ochronne, okulary przeciwodpryskowe, gogle ochronne, kombinezony przeciwpyłowe, oraz wiele innych artykułów BHP. Wiele z nich znajdziecie Państwo w naszym katalogu produktów. W każdej chwili można się z nami skontaktować, aby uzyskać informację o poszukiwanych artykułach.

Rękawice robocze

Ochrona dłoni podczas spawania, wiercenia, piłowania, mechaniki, prac magazynowych lub ogrodowych

Odzież ochronna

Ubrania robocze trudnopalne, przeciwpyłowe, antystatyczne, o podwyższonej widoczności

Obuwie przemysłowe

Wzmocnione obuwie robocze, półbuty, gumowce, buty skórzane, z metalowymi wzmocnieniami

Ochrona głowy i twarzy

Kaski ochronne, różnego rodzaju maski i filtry, okulary ochronne, a nawet zatyczki do uszu

Artykuły BHP

Wszelkiego rodzaju produkty zapewniające bezpieczeństwo i higienę pracownikowi

Masz pytanie w sprawie personalizowanego zamówienia ? Skontaktuj się z nami !

kontakt

Zamówienia indywidualne

Dzięki potężnemu parku maszynowemu jesteśmy w stanie realizować zamówienia z personalizowanymi aplikacjami, takimi jak np nadruki, przeszycia czy metki.

Pełna oferta
Nadruki
Wyszywanie
Metki i naszywki
RFID
Ustawienia prywatności
Używamy ciasteczek cookies, aby usprawnić działanie naszej strony. Jeśli odwiedzasz nas za pośrednictwem przeglądarki internetowej, w dowolnym momencie możesz sprawdzić, usunąć oraz zablokować je w ustawieniach. Używamy także treści i skryptów innych firm, które mogą używać mechanizmów śledzących. Możesz wyrazić zgodę na działanie każdego z osobna. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbieramy i jak ich używamy, sprawdź naszą politykę prywatności
Youtube
Zgoda na wyświetlanie danych od - Youtube
Vimeo
Zgoda na wyświetlanie danych od - Vimeo
Google Maps
Zgoda na wyświetlanie danych od - Google
Spotify
Zgoda na wyświetlanie danych od - Spotify
Sound Cloud
Zgoda na wyświetlanie danych od - Sound