Sklep online
Europol to |

Obsługujemy klientów z niemal wszystkich dziedzin i kategorii działalności – od przemysłu ciężkiego po drobnych wykonawców i amatorów

Nasza oferta

Jesteśmy w branży od 2005 roku

Jesteśmy producentem odzieży roboczej oraz dystrybutorem artykułów BHP. Firma zaczęła swoją działalność w 2005 roku i prężnie się rozwija poszerzając swoją ofertę i tworząc nowe miejsca pracy.

Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zrealizować każde zamówienie, oferując Państwu bardzo atrakcyjne ceny. Wykonanie naszych produktów jest na najwyższym poziomie o czym świadczą załączone do nich certyfikaty i atesty.

Założenie firmy
+
Produktów
+
Pracowników
+
Klientów

Posiadamy wysoko wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych, którzy zapewniają profesjonalną, kompleksową obsługę przedsiębiorstw z branży budowlanej, chemicznej, hutniczej, elektrycznej, spawalniczej, transportowej, spożywczej, medycznej, wydobywczej, farmaceutycznej, kolejowej, lotniczej oraz wielu innych. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i wyzwania, zapewniając naszym kontrahentom obsługę na najwyższym poziomie.

Co oferujemy

Oprócz bogatej oferty rękawic i odzieży ochronnej, oferujemy również czyściwo przemysłowe z materiałów takich, jak bawełna, flanela czy frotte. Nasz katalog produktów uzupełniają również pozostałe artykuły BHP, takie jak maski i filtry przeciwpyłowe czy kombinezony malarskie.

Rękawice robocze

Ochrona dłoni podczas spawania, wiercenia, piłowania, mechaniki, prac magazynowych lub ogrodowych

Odzież ochronna

Ubrania robocze trudnopalne, przeciwpyłowe, antystatyczne, o podwyższonej widoczności

Obuwie przemysłowe

Wzmocnione obuwie robocze, półbuty, gumowce, buty skórzane, z metalowymi wzmocnieniami

Ochrona głowy i twarzy

Kaski ochronne, różnego rodzaju maski i filtry, okulary ochronne, a nawet zatyczki do uszu

Artykuły BHP

Wszelkiego rodzaju produkty zapewniające bezpieczeństwo i higienę pracownikowi

Ustawienia prywatności
Używamy ciasteczek cookies, aby usprawnić działanie naszej strony. Jeśli odwiedzasz nas za pośrednictwem przeglądarki internetowej, w dowolnym momencie możesz sprawdzić, usunąć oraz zablokować je w ustawieniach. Używamy także treści i skryptów innych firm, które mogą używać mechanizmów śledzących. Możesz wyrazić zgodę na działanie każdego z osobna. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbieramy i jak ich używamy, sprawdź naszą politykę prywatności
Youtube
Zgoda na wyświetlanie danych od - Youtube
Vimeo
Zgoda na wyświetlanie danych od - Vimeo
Google Maps
Zgoda na wyświetlanie danych od - Google
Spotify
Zgoda na wyświetlanie danych od - Spotify
Sound Cloud
Zgoda na wyświetlanie danych od - Sound