Sklep online

O firmie

Europol to |

Obsługujemy klientów z niemal wszystkich dziedzin i kategorii działalności – od przemysłu ciężkiego po drobnych wykonawców i amatorów

Nasza oferta

Jesteśmy w branży od 2005 roku

Producent odzieży ochronnej BHP, rękawic roboczych oraz innych artykułów BHP. Firma zaczęła swoją działalność w 2005 roku. Od tamtej pory prężnie się rozwija poszerzając swoją ofertę, a także tworząc nowe miejsca pracy.

Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom, oferując Państwu wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. Wykonanie naszych produktów jest na najwyższym poziomie, o czym świadczą liczne certyfikaty i atesty.

Produkowane przez nas produkty używane są przez pracowników firm z wielu gałęzi przemysłu produkcyjnego, transportowego, wydobywczego, mechanicznego. Liczba firm, z którymi współpracujemy stale rośnie, podobnie jak liczba pozytywnych opinii od dotychczasowych konrahentów.

Dbamy indywidualnie o każde zamówienie i z uwagą pilnujemy każdego etapu produkcji naszych wyrobów. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Założenie firmy
+
Produktów
+
Pracowników
+
Klientów

Posiadamy doświadczonych i kompetentnych przedstawicieli handlowych, którzy zapewniają profesjonalną, kompleksową obsługę przedsiębiorstw z branży budowlanej, chemicznej, hutniczej, elektrycznej, spawalniczej, transportowej, spożywczej, medycznej, wydobywczej, farmaceutycznej, kolejowej, lotniczej oraz wielu innych. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i wyzwania, zapewniając naszym kontrahentom obsługę na najwyższym poziomie.

Co oferujemy

Firma Europol specjalizuje się głównie w produkcji odzieży roboczej, rękawic ochronnych oraz dystrybucją artykułów BHP. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, dużym parkiem maszynowym oraz doświadczeniem zbieranym podczas ponad 15 lat działalności w branży BHP.

Dzięki potężnemu parku maszynowemu jesteśmy w stanie realizować zamówienia personalizowane, zawierające logowanie czy oznaczenia na metkach. Odzież robocza ze znakowaniem logo firmy to świetny sposób na wzmocnienie pozycji firmy na rynku oraz nabycie nowych klientów. Wykonujemy aplikacje z folii flex, haftem komputerowym, sublimacyjnie oraz sitodrukiem.

Nasz katalog produktów uzupełniają również środki do ochrony dróg oddechowych, głowy, oczu i słuchu, jak np. maski i filtry przeciwpyłowe, nauszniki ochronne, okulary przeciwodpryskowe, gogle ochronne, kombinezony przeciwpyłowe, oraz wiele innych artykułów BHP. Wiele z nich znajdziecie Państwo w naszym katalogu produktów.

W każdej chwili można się z nami skontaktować, aby uzyskać informację o poszukiwanych artykułach.

Rękawice robocze

Ochrona dłoni podczas spawania, wiercenia, piłowania, mechaniki, prac magazynowych lub ogrodowych

Odzież ochronna

Ubrania robocze trudnopalne, przeciwpyłowe, antystatyczne, o podwyższonej widoczności

Obuwie robocze

Wzmocnione obuwie robocze, półbuty, gumowce, buty skórzane, z metalowymi wzmocnieniami

Ochrona głowy i twarzy

Kaski ochronne, różnego rodzaju maski i filtry, okulary ochronne, a nawet zatyczki do uszu

Artykuły BHP

Wszelkiego rodzaju produkty zapewniające bezpieczeństwo i higienę pracownikowi

Masz pytanie w sprawie personalizowanego zamówienia ? Skontaktuj się z nami !

kontakt