Sklep online

⯇ Wróć: Odzież robocza

Ochrona w każdej sytuacji

Wzmacniane rękawice robocze firmy Europol

Numer katalogowy: _

Ubranie Waterproof

wodoodporne, ocieplane

Ubranie wodoodporne z ociepliną pikowaną i taśmami odblaskowymi.

Gramatura tkaniny wierzchniej bluzy wynosi 210g/m2 i jest wodoodporna. Krój prosty taliowany, rękawy o anatomicznym kształcie z kontrastowymi wstawkami w kolorze pomarańczowym oraz taśmą odblaskową, zakończony mankietem elastycznym. Na piersi 2 kieszenie pokryte patkami zapinane na kryte napy. Dwie kieszenie wpuszczane na wysokości bioder zapinane krytymi napami.

Bluza zapinana na napy pokryte dodatkową plisą w kolorze ubrania na całej długości wraz ze stójką. Plecy taliowane z odcinanym karczkiem z tyłu i przodu ozdobiony lamówką odblaskową. Kaptur ocieplony i regulowany. Łączenie elementów za pomocą stębnówki dwu igłowej, we wszystkich newralgicznych miejscach rygle wzmacniające. Ocieplina pikowana 180g/m2 z kieszenią wewnętrzną zapinaną
przystosowaną do noszenia telefonu lub notatnika.

Spodnie szwedzkie z tkaniny wierzchniej wodoodpornej o gramaturze 210g/m2. Zapinane za pomocą elastycznych szelek z klamrami oraz amortyzatorem ruchu, ma piersi kieszeń zapinana na suwak pokryty patka. Bok spodni regulowany za pomocą guzików, dwie kieszenie wpuszczane na biodrach, elastyczny pas, dwie kieszenie na nogawce spodni. Wstawki pomarańczowe na nogawkach plus taśma odblaskowa, nogawki zakończone materiałem granatowym. Ocieplina pikowana 150g/m2.

Ubrania robocze specjalistyczne, multi-funkcyjne o zwiększonej widoczności z pasami odblaskowymi