Sklep online

⯇ Wróć: Odzież robocza

Ochrona w każdej sytuacji

Wzmacniane rękawice robocze firmy Europol

Numer katalogowy: _

Ubranie specjalistyczne

multi, pomarańczowe

Ubranie specjalistyczne: tr/palne, spawalnicze, antystatyczne, chroniące przed łukiem elektrycznym. Taśma odblaskowa w pasie bluzy oraz na nogawkach spodni pomaga zwiększyć zauważalność pracownika przy niedostatecznej widoczności.

Bluza w kroju szwedzkim. Zakończone mankietem ze ściągaczem rękawy pozytywnie wpływają na komfort pracy. Dwie kieszenie górne z zapinanymi na napy patkami zwiększają walory funkcjonalne bluzy. Przód zawiera plisę kryjącą zapięcie na napy. Dwufunkcyjny kołnierz z zapięciem na rzep pozwala na szybkie dostosowanie do zaistniałej sytuacji Tył prosty. Pas bluzy posiada regulacją boczną (elastyczne ściągacze).

Spodnie do pasa z kontrastem i taśmą odblaskową na wysokości łydki. Kieszeń boczna i tylna z patką zapinane na napy. Dwie kieszenie boczne wpuszczane na wysokości bioder. Tył spodni z zaszewkami. W pasie spodni znajduje się elastyczna gumowa regulacja, pozwalająca na wygodne dopasowanie się do rozmiaru użytkownika. Rozporek zapinany na guzik, kryje solidny, metalowy zamek błyskawiczny.

Kolor pomarańczowo-granatowy. Ubranie certyfikowane, zgodne z normami:
▪ EN ISO 11612:2015 (Ochrona przed czynnikami gorącymi i płomieniem);
▪ EN ISO 11611:2015 (Ochrona podczas spawania);
▪ EN 1149-5:2008, EN 1149-3:2004 (Właściwości elektrostatyczne);
▪ IEC 61482-2:2009, IEC 61482-1-2:2014 (Ochrona przed działaniem łuku
elektrycznego);
▪ EN ISO 13688:2013 (Odzież ochronna – wymagania ogólne).

Ubrania robocze specjalistyczne, multi-funkcyjne o zwiększonej widoczności z pasami odblaskowymi